نمایندگی تعمیرات پاناسونیک اطلسی به دو نحوه بوسیله بذر و یا این که از شیوه قلمه نشر پیدا می کند .

اطلسی ( اسم علمی : Petunia × atkinsiana ) گیاهی است یکساله و زینتی که در صورت نبود وجود دمای پائین به طور گیاهی چندساله پرورش خواهد کرد . اطلسی از جنس Petunia و تیره ی سیب زمینی ( Solanaceae ) بومی آمریکایی جنوبی معمولاً دارای نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌های دو رنگ ترکیبی است . این نمایندگی تعمیرات پاناسونیک نام خود را از واژه و کلمه فرانسوی petun در معنای «تنباکو» گرفته است . نمایندگی تعمیرات پاناسونیک اطلسی به دو نحوه بوسیله بذر و یا این که از منش قلمه انتشار پیدا مینماید . بذرهای اطلسی را در آخرها بهمن تا اوایل اسفند در نمایندگی تعمیرات پاناسونیک خانه می‌کارند . در حین انتقال در آخرها فصل بهار گیاه را با خاک از نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دان خارج آورده و در باغچه به فواصل ۲۵ سانتیمتر برای انواع پاکوتاه و کمی اضافه برای گونه های پابلند می‌کارند .

اطلسی‌ها ( نام علمی : Petunia ) نام یک سرده از تیره بادنجانیان است . این سرده که جزء گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار است دارنده ۳۵ دسته است . دسته اطلسی درین سرده قرار دارد .

منابع[ویرایش]
مشارکت‌کنندگان ویکی‌پدیا . «Petunia» . در دانشنامهٔ ویکی‌پدیای ان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک یسی , بازبینی‌شده در ۱۷ مارس ۲۰۱۵ .
لینک به بیرون[ویرایش]
در ویکی‌انبار پرونده‌هایی دربارهٔ اطلسی‌ها موجود هست .
نشان خرد این یک مقالهٔ خرد زیست‌شناسی است . با بسط آن به ویکی‌پدیا کمک نمایید .
ایبریس جبل‌طارق ( اسم علمی : ' Iberis gibraltarica ' ) نام یکی گونه‌های سردهٔ ایبریس و تیرهٔ شب‌بویان است . شب‌بویان . [۱]

ایبریس جبل‌طارق نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ملی مرزوبوم جبل‌طارق است .


پانویس نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ثَعلَب یا وانیل یکی بزرگ‌ترین و قابل توجه‌ترین خانواده‌های گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار است . نمایندگی تعمیرات پاناسونیک های او معمولاً شکل و رنگ خیره کننده دارا‌هستند و سیستم خاصی برای انتقال گرده نمایندگی تعمیرات پاناسونیک به حشره‌ها میهمان دارند . دانه این گیاه بخشی از کوچک‌ترین دانه گیاهان در عالم است . بخش اعظمی از گونه‌های این نمایندگی تعمیرات پاناسونیک نمی‌توانند فارغ از وجود جور قارچ به رشد خویش ادامه دهند . این گیاهان نمایندگی تعمیرات پاناسونیک دار زیاد خوش نمایندگی تعمیرات پاناسونیک , دارنده بیشتراز ۱۵۰۰۰ دسته می‌باشند و عمده در جن نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ‌های پرباران بخش ها گرم , یافت میشوند . ریشه ی آنان مواد غذایی باطن هوای مرطوب را جذب می‌نماید . معمولاً هر جور ثعلب , توسط یک نوع حشره بارور میگردد , البته برخی از آن ها توسط حلزون یا مرغ‌های مگس خوار گرده افشانی می گردند . ارزش بعضی از ثعلب‌های کم یاب , برابر با ارزش یک ماشین است . ثعلب در کشور‌ایران در ساخت شیرینی و بستنی استعمال می گردد .


پراکنش گونه‌های ثعلب در جهان .
نگارخانه

نگارخانه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *